O nas

Poznaj nas lepiej i korzystaj z naszych usług

Stowarzyszenie Taksówkarzy Radio Taxi MPT 9191 działa na podstawie Statutu zatwierdzonego przez Sąd Rejonowy Lublin Wschód z siedzibą w Świdniku VI Wydział Krajowego Rejestru Śądowego. W 2005 roku po połączeniu się dwóch Stowarzyszeń taksówkowych tj. Radio Taxi Portland i Radio Taxi Saxo powstało Stowarzyszenie Radio Taxi MPT 9191. Aktualnie posiadamy flotę 80 samochodów (sedan, van. combi) marki: Mercedes, Audi, Toyota, Volvo, Citroen, Opel, Renault, Peugeot, Volkswagen.

Każdy z kierowców posiada aktualną licencję na przewóz osób taksówką osobową. Staramy się wykonywać uslugi na najwyższym poziomie. Korporacja MPT w Chełmie uczestniczy w ogólnopolskim programie „Bezpieczna Taksówka”. Celem akcji jest dowóz kobiet w godzinach nocnych do miejsc zamieszkania i oczekiwanie kiedy wejdą do domu. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych uslug.

Wysoka jakość budowana latami

Działalność zaczęliśmy ponad 60 lat temu. Przez ten czas zdobywaliśmy doświadczenie, zaufanie i dziś możemy nazywać się liderem w regionie. Potwierdzeniem tego są tysiące wykonanych przez nas kursów!